Prefabed

PREFABED to producent wysokiej klasy betonu komórkowego. Firma od początku stawia na najwyższą jakość wytwarzanych produktów takich jak: płytki, kształtki oraz bloczki z betonu komórkowego.

Gwarantujemy zachowanie europejskich standardów produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjnych cen. Jesteśmy jednym z nielicznych producentów ciepłochronnych odmian betonu komórkowego w Polsce - szczególnie jego najcieplejszych - 450 i 550. Umożliwia to budowę bez konieczności docieplania.Naszą najlepszą rekomendacją jest wciąż poszerzające się grono zadowolonych klientów.

Dział handlowy

Dział Handlowy udziela informacji dotyczących oferowanych produktów oraz pomaga dobrać ich parametry tak, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom Klientów. Dokonujemy bezpłatnych kalkulacji na podstawie przesłanych do nas projektów budowlanych.

Laboratorium

Proces produkcji bloczków z betonu komórkowego poddawany jest ciągłej kontroli zarówno pod kątem dostarczanych surowców jak i jakości produktu końcowego. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy aparatury nasz wykwalifikowany personel dba o to aby nasz beton komórkowy i wykonane z niego produkty cechowała wysoka jakość.

Produkcja

Wciąż udoskonalana technika produkcji sprawia, że produkowane przez nas bloczki z betonu komórkowego posiadają wysokie parametry cieplne, powtarzalność wymiarów (tolerancja ± 1,5 mm) oraz gwarancję trwałości

Dane rejestracyjne spółki

KRS: 0000224151
Sąd: Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP: 9372439056
Regon: 072929205,
Wysokość kapitału zakładowego3 200 000,00 ZŁ

 

Budynek Prefabed Bielsko-Biała
Brama wjazdowa Prefabed Bielsko-Biała
Dział handlowy Prefabed Bielsko-Biała
Labolatorium Prefabed Bielsko-Biała

 

Hala Produkcyjna Prefabed Bielsko-Biała
Hala Produkcyjna Prefabed Bielsko-Biała
Hala Produkcyjna Prefabed Bielsko-Biała
Hala Produkcyjna Prefabed Bielsko-Biała