Prefabed sp.z.o.o. laureatem Gazeli Biznesu 2017! /06.03.2018

 

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

Z ogromną radością informujemy,że spółka Prefabed z.o.o. została laureatem nagrody Gazele Biznesu 2017 w branży najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.


Uwaga nastąpi zmiana cen ! /13.02.2018

Z dniem 15.02.2018 nastąpi zmiana cen bloczków i płytek produkcji Prefabed Bielsko-Biała.Cenniki będą opublikowane na stronie  internetowej.


Zapraszamy na stonę facebooka- Prefabed Bielsko-Biała. /02.11.2017

Serdecznie zapraszamy na stronę https://www.facebook.com/Prefabed

Znajdziecie na niej  zdjęcia z najnowszych  inwestycji wybudowanych z naszych bloczków, oraz wiele  innych ciekawych informacji.

Zapraszamy !!


Zmiana cen palet. /31.10.2017

Od 15.02.2018r. nastapi zmiana ceny palety, która kosztować będzie 17 zł za sztukę +VAT.


Współpraca-transport. /05.09.2017

Uwaga!

Zapraszamy rzetelnych przewoźników do nawiązania współpracy na terenie całej Polski z naszą firmą  w zakresie  transportów drogowych na terenie Śląska, Dolnośląskiego oraz Małopolski. 

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt mailowy na adres: piotr.staszko@prefabed.bielsko.pl

 


Uwaga -konieczność awizowania aut /16.08.2017

Z uwagi na  bardzo duże zainteresowanie naszymi produktami,  pomimo wykorzystania  wszystkich mocy produkcyjnych, prosi się o wcześniejsze awizowanie aut i nie wysyłanie samachodów bez przesłania  potwierdzenia odbioru  towaru przez  pracowników firmy  Prefabed Sp.z.o.o. W  przypadku braku potwierdzenia  awizowania samochodów, mogą  one zostać odesłane bez towaru.W razie jakichkowliek pytan prosimy o  kontakt z  Działem Handlowym.

Za utrudnienia przepraszamy!


Nawiążemy współpracę /15.01.2016

Firma Prefabet Bielsko-Biała dysponuje wolnymi możliwościami technicznymi – posiadamy teren przemysłowy do zainwestowania, suwnice, bocznice kolejową, 600 m2 powierzchni magazynowej zakrytej oraz jesteśmy gotowi wybudować hale przemysłowo-produkcyjną. W związku z tym poszukujemy podmiotu, który zainteresowany jest działalnością produkcyjną, a nie dysponuje takimi możliwościami.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy: piotr.staszko@prefabed.bielsko.pl